Jaka najlepsza dieta odchudzająca?

Podziel się swoimi sposobami na utrzymanie dobrej sylwetki i poradami dietetycznymi, które pomogły Ci schudnąć. Zasięgnij opinii innych użytkowników, którym udało się skutecznie pozbyć zbędnych kilogramów.
onsek
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:59

Jaka najlepsza dieta odchudzająca?

Post autor: onsek » 13 wrz 2017, 14:03

Witam Państwa.
Mam na imię Tomasz. Dość często ostatnio jeżdżę do uzdrowisk, ze względu na moją chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa. Jednak pytanie mam z innej dziedziny. Przybrało mi się ostatnio na wadze... I tutaj pytanie - jaka jest najlepsza dieta odchudzająca? Znalazłam takie cóś - http://dietoteczka.pl/dieta-montignaca/ taka dieta będzie ok, żeby schudnąć? Nie jest niebezpieczna? tyle się słyszy teraz o tych dietach cud, które szkodzą ludziom...

lucassrek
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2017, 6:27
Kontakt:

Re: Jaka najlepsza dieta odchudzająca?

Post autor: lucassrek » 20 paź 2017, 6:39

jak to mówią, dieta cud, jak schudnę to będzie cud :P

Sylwiaa
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2017, 12:02
Kontakt:

Re: Jaka najlepsza dieta odchudzająca?

Post autor: Sylwiaa » 23 paź 2017, 12:09

Myśl, że nie ma co za bardzo kombinować. Warto zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć uprawiać sport.

Sfalaa
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2017, 18:30
Kontakt:

Re: Jaka najlepsza dieta odchudzająca?

Post autor: Sfalaa » 30 paź 2017, 0:00

Na mnie najlepiej podziałała dieta MŻ ;) zmniejszyłam ilości pochłanianego jedzenia, przestałam podjadać wieczorami i waga zaczęła spadać.

Awatar użytkownika
DanielPew
Posty: 5
Rejestracja: 25 gru 2017, 13:12

Re: Jaka najlepsza dieta odchudzająca?

Post autor: DanielPew » 30 gru 2017, 19:36

Moim zdaniem takie chudnięcie bez wysiłku, czyli tzw. dieta cud to bzdura i nabieranie ludzi. Jeśli chcemy schudnąć i utrzymać ten efekt na dłużej, to jednak dieta to nie wszystko. Nie ma takiej magicznej diety, która zadziała bez odpowiedniej dawki ruchu. Chyba, że chcemy schudnąć z efektem jojo, albo nabawić się problemów zdrowotnych. I nie trzeba wcale jeździć na siłownię, by ćwiczyć, jest dużo rodzajów treningów, które można spokojnie wykonywać w domu, bez masy sprzętu. Dla zainteresowanych podrzucam materiał na temat kalisteniki i jej trenowania właśnie w domu, dla mnie super sprawa. https://www.trener.pl/trening/kalisteni ... tkujacych/ Oczywiście dieta też jest ważna, ale wart włączyć też sport.
Leżąc w łóżku, znienawidziłem świat. Z głębi serca, gwałtownie, od podstaw znienawidziłem świat.

Kazimierzxx
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2018, 9:33

Re: Jaka najlepsza dieta odchudzająca?

Post autor: Kazimierzxx » 16 mar 2018, 9:50

Ja w cuda nie wierzę. Trzeba do tematu podejść racjonalnie. Ważne żeby prawidłowo się odżywiać i ćwiczyć. Nic samo nie przyjdzie :)
Musisz kupić kilka rzeczy do domu i czekasz na wyprzedaże? Sprawdź naszą ofertę.
Mega-Aukcje.pl

aneta89
Posty: 6
Rejestracja: 04 maja 2018, 17:09

Re: Jaka najlepsza dieta odchudzająca?

Post autor: aneta89 » 04 maja 2018, 17:10

Dieta morelowa.


vythranu
Posty: 193403
Rejestracja: 03 lis 2020, 11:34

Re: Jaka najlepsza dieta odchudzająca?

Post autor: vythranu » 07 kwie 2021, 1:12


vythranu
Posty: 193403
Rejestracja: 03 lis 2020, 11:34

Re: Jaka najlepsza dieta odchudzająca?

Post autor: vythranu » 05 lis 2021, 14:19


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości