Jak to naprawde jest w wyborem miejsca na turnus?

Formalności, których trzeba dopełnić przed wyjazdem na turnus rehabilitacyjny.
Awatar użytkownika
Krysia R.
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2014, 12:24

Jak to naprawde jest w wyborem miejsca na turnus?

Post autor: Krysia R. » 11 gru 2014, 12:40

Witam wszystkich!
Staram się o dofinansowaniem z PFRONu na turnus rehabilitacyjny, spełniam wszystkie warunki więc to kwestia formalności, ale nie do końca wiem, jaki ja mam realny wpływ na wybór miejsca, do którego pojadę. Bo niby wystarczy, żeby w danym ośrodku prowadzili takie turnusy, na jaki ja muszę jechać, i do mnie należy wybór. Ale babeczka w PCPRze bardzo usilnie sugerowała mi miejsce, do którego mam jechać. I teraz nie wiem, czy mam się trzymać swojego wyboru mimo jej "subtelnych" wskazań, czy wybrać ośrodek, który ona mi sugeruje? Czy mój upur może mieć wpływ na czas załatwienia formalności, i w ogóle na otrzymanie dofinansowania?
Krysia R.

AgaBee
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2014, 10:31

Re: Jak to naprawde jest w wyborem miejsca na turnus?

Post autor: AgaBee » 22 gru 2014, 10:48

Mi też kiedyś babka polecała do jakiego ośrodka warto jechać, ale że miałam wcześniej upatrzone takie, które mi się widzi, i dość stanowczo trzymałam swojego wyboru, to nie robiła problemu i formalności załatwiane były bez zarzutu. ale może u mnie ta osoba faktycznie z dpbrych chęci polecała to miejsce, a nie z jakichś bliżej nieokreślonych układów - tego nie wiem :)

Sarna
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2014, 18:27

Re: Jak to naprawde jest w wyborem miejsca na turnus?

Post autor: Sarna » 28 gru 2014, 18:42

Witam!
Ja wyjeżdżałam kilka razy z dofinansowaniem i zawsze sama wybieram gdzie chcę jechać,

Pozdrawiam

Krynia
Posty: 4
Rejestracja: 31 gru 2014, 19:04

Re: Jak to naprawde jest w wyborem miejsca na turnus?

Post autor: Krynia » 31 gru 2014, 19:17

Ja od 3 lat jeżdzę ,sama też wybieram ,raczej nikt nie narzuca. Zobacz na strone POLTOUR -Krosno ,zawsze mają coś fajnego i są bardzo konkretni,Załatwią za ciebie wszystko.Byłam od nich w Zakopanem w Willi Wojnar ,świetnie się bawiłam ,mają dobrego KO,.W tym roku też jadę ,ale widziałam nowośc Hyrny. Jak się dowiem dokładnie to napiszę .
A może ktoś się wybiera w lipcu ?do Zakopanego ?

jogobella1984
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2014, 14:24

Re: Jak to naprawde jest w wyborem miejsca na turnus?

Post autor: jogobella1984 » 09 sty 2015, 20:52

ja kilka dni temu byłam złożyć papiery na turnus dla dzieci Pani powiedziała że wybiera sobie każdy jak uważa a jak zapytałam czy coś może polecić to powiedziała że nic nie sugerują bo każdy ma swoje oczekiwania i wybiera sobie sam :D

vythranu
Posty: 193637
Rejestracja: 03 lis 2020, 11:34

Re: Jak to naprawde jest w wyborem miejsca na turnus?

Post autor: vythranu » 21 gru 2020, 16:28


vythranu
Posty: 193637
Rejestracja: 03 lis 2020, 11:34

Re: Jak to naprawde jest w wyborem miejsca na turnus?

Post autor: vythranu » 25 mar 2021, 9:15

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

FrankJScott
Posty: 1440
Rejestracja: 15 wrz 2021, 16:59
Lokalizacja: Energy Healing
Kontakt:

Best Eco Friendly Handbags Page

Post autor: FrankJScott » 18 paź 2021, 15:00

To the lady asking about handbags and gladrags lyrics, denim bags online, canvas bags tim minchin, shoulder bags black, I highly recommend this best handbags tips not to mention canvas bags tim minchin, leather bag care tips, denim bags uk, leather bags with changeable straps, canvas bags amazon, satchels for women, handbags, leather bags for women, look at this excellent leather bags details and don't forget handbags on sale river island, tote bags for school, weekend bags uk, weekend bags john lewis, leather bag care kit, leather bag care, gucci eco friendly handbags, handbags on sale, try this recommended leather bags tips for eco friendly designer handbags, leather bags ebay, madewell leather bag care, canvas bags for men, best handbags for laptops, shoulder bags river island, satchels for garage door, leather bag care and maintenance, not forgetting this recommended shoulder bags details on top of shoulder bags river island, handbags on sale online shopping, satchels for school, satchels rdr2, tote bags for uni, handbags on sale river island, leather bag care tips, denim bags uk, as well this useful best handbags details for tote bags personalised, satchels rust, tote bags with compartments, handbags and gladrags lyrics, handbags for women, handbags on sale river island, handbags on sale canada, shoulder bags uk, See More @ High Rated Snoring Product Comparisons Blog b7b00d8



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość