Pobyt w Ciechocinku

Nawiąż kontakt z osobami, które wyjeżdżają do tego samego miejsca, co Ty. Dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć przed wyjazdem na pobyt kuracyjny. Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które jeszcze nie wyjeżdżały.
stokrotka
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2015, 13:12

Pobyt w Ciechocinku

Post autor: stokrotka » 29 sty 2015, 13:26

Witam serdecznie,

bardzo proszę o pomoc i rady! Chciałabym w tym roku wyjechać na dwa tygodnie na rehabilitację do Ciechocinka, jestem po operacji lewego stawu biodrowego. Zastanawiam się nad wyborem miejsca, ma to być pobyt prywatny.
Wiele dobrego słyszałam o sanatorium krystynka i domu zdrowia lila, ale te ośrodki są daleko od tężni, dlatego się waham. Może ktoś był i może się podzielić wrażeniami, jakie zabiegi i ogólnie? Jest jeszcze sanatorium sanvit, które biorę pod uwagę, ale właściwie niewiele o nim wiem. Na miejscu jest jednak basen solankowy, a słyszałam, że takie kąpiele pomagają łagodzić dolegliwości bólowe.
A może polecacie jakieś inne miejsca?

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto powie mi coś więcej. Z góry dziekuję.

Sarna
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2014, 18:27

Re: Pobyt w Ciechocinku

Post autor: Sarna » 29 sty 2015, 18:11

Witaj!
Sanvit jest dobrym wyborem,Ma duzy wybór zabiegów ,Warunki bytowe dobre.Jest też Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami sprawdź ofertę .Tam jest basen solankowy ,basen rekreacyjny,basen zewnętrzny i sauny.
Będziesz chciała wiedzieć więcej pytaj.

Pozdrawiam

malgosia62
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2015, 11:42

Re: Pobyt w Ciechocinku

Post autor: malgosia62 » 07 mar 2015, 13:57

A co możesz powiedzieć o Kolejowym Szpitalu Uzdrowiskowym? Podaj trochę informacji bo na forach niczego nie można się dowiedzieć. Pozdrawiam

Sarna
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2014, 18:27

Re: Pobyt w Ciechocinku

Post autor: Sarna » 08 mar 2015, 18:30

Witam!
W kolejowym szpitalu byłam kilka lat temu.Wszystko się zmienia i moja opinia może być nie aktualna.Jest basen solankowy ale tylko rehabilitacyjny.baza zabiegowa dobra,wyżywienie również dobre.Baza noclegowa zróżnicowana od pokoi jednoosobowych po wieloosobowe.Na miejscu jest kawiarnia z wieczorkami tanecznymi z sympatyczną muzyką,

Pozdrawiam

malgosia62
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2015, 11:42

Re: Pobyt w Ciechocinku

Post autor: malgosia62 » 08 mar 2015, 20:35

Dzieki , szkoda ze nie ma normalnego basenu do poplywania. Jade 22 kwietnia czyli juz niedlugo to zobacze jak tam jest. Slyszalam, ze jest troche wyremontowany.

stokrotka
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2015, 13:12

Re: Pobyt w Ciechocinku

Post autor: stokrotka » 10 mar 2015, 7:57

Małgosiu bardzo proszę o podzielenie się wrażeniami po pobycie, przyznam szczerze że ja się jeszcze nie mogę zdecydować :( życzę Ci udanego wyjazdu!! Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
halina53
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2014, 10:47

Re: Pobyt w Ciechocinku

Post autor: halina53 » 01 kwie 2015, 11:52

ja szczerze polecam dom zdrowia Lila, miło, sympatycznie i profesjonalnie. Można super wypocząć, a to że dalej od tężni to tylko plus :) po drodze zwiedzisz Ciechocinek :D
"Na deptaku w Ciechocinku, gdy ja
Stanę przy fontannie, to wiem, że gra
Wszystko, panie, na tym świecie ma
Sens głęboki Ciechocinek zna"

J.T. Stanisławski

Reniko
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:23

Re: Pobyt w Ciechocinku

Post autor: Reniko » 01 paź 2015, 11:11

Witam wszystkich! Wybieram się do Ciechocinka sanatorium "Gracja", czy ktoś mi może coś o tym miejscu powiedzieć? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam. Reniko

Pan Stefan
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2015, 7:44

Re: Pobyt w Ciechocinku

Post autor: Pan Stefan » 06 lis 2015, 7:45

Ja również byłem w Sanatorium Uzdrowiskowym "SANVIT". Polecam to Sanatorium z czystym sumieniem. Wszystko było jak należy - zabiegi, jedzenie, pokój no i miły i fachowy personel. Pozdrawiam :)


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: papers22 i 42 gości