Skuteczna terapia w rzucaniu palenia

W jakich przypadkach polecane są konkretne zabiegi? Które zabiegi pomogły innym w schorzeniach takich jak Twoje? Jak wygląda przeprowadzanie konkretnego zabiegu? Podziel się informacjami dotyczącymi zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych.
Awatar użytkownika
halina53
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2014, 10:47

Skuteczna terapia w rzucaniu palenia

Post autor: halina53 » 13 sty 2015, 7:44

Nie wiem do końca, czy to jest odpowiedni dział na ten temat, jednak spróbuję tutaj. Chodzi mi o zabiegi, które pomagają w rzucaniu palenia - słyszałam, że ponoć pomaga elektrostymulacja (zamiast akupunktury) i terapia laserowa. Czy to jest prawda? Czy ktoś z was wie coś może o skuteczności jakichś zabiegów we wspomaganiu rzucania palenia? Dodam, że zmagam się z nałogiem od lat, wiele razy próbowałam rzucić palenie, także wspomagając się środkami z nikotyną. Jednak do tej pory mi się nie udało :cry:. Proszę o pomoc!
"Na deptaku w Ciechocinku, gdy ja
Stanę przy fontannie, to wiem, że gra
Wszystko, panie, na tym świecie ma
Sens głęboki Ciechocinek zna"

J.T. Stanisławski

Awatar użytkownika
Krysia R.
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2014, 12:24

Re: Skuteczna terapia w rzucaniu palenia

Post autor: Krysia R. » 14 sty 2015, 9:21

to moze warto sprobowac zamiast srodkow z nikotyna te z cytyzyna? najbardziej popularny jest desmoxan, ale jest drogi. taki sam sklad (jesli chodzi o ilosc cytyzyny) ma tabex i jest ciut tanszy, tabletki maja nieco inna forme, ale dzialanie jest identyczne. tylko najpierw popytaj w roznych aptekach bo ceny i jednego i drugiego sa bardzo zroznicowane
Krysia R.

panier
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2015, 8:50

Re: Skuteczna terapia w rzucaniu palenia

Post autor: panier » 14 sty 2015, 12:19

Nie wiem czy wypada mi tutaj zabierać głos gdyż jestem niepalący :?
Mojemu serdecznemu koledze pomogła ... książka. Nie znam tytułu, autor to Allen Carr. Nie wierzyłem, bo już kilka razy rzucał na maksymalnie 2 m-ce. Przeczytał, usiadł na ławce, wypalił papierosa mówiąc że to jego ostatni. Żeby się potem nie wyparł to go nagraliśmy w obecności szanownych żon - i nie pali. Już przeszło 2 lata - mówi, że już ma z górki bo go nie ciągnie.
Może to jest sposób?
pozdrawiam

JawLes
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2014, 19:47

Re: Skuteczna terapia w rzucaniu palenia

Post autor: JawLes » 26 sty 2015, 15:11

Witam w Nowym Roku! Co prawda trochę późno na życzenia, ale chyba się liczy :lol: ja właśnie od nowego roku po raz kolejny postanowiłem rzucić palenie. Muszę przyznać, że idzie mi nieźle, chociaż zdarzają mi się chwile słabości. Nigdy nie słyszałem o żadnych zabiegach które mogłyby pomóc, ja po prostu staram się unikać takich sytuacji, w których zazwyczaj palę, np. rezygnuję z porannej kawy i papieroska, po prostu wstaję później i nie mam już na to czasu :D nic jednak nie zastąpi silnej woli. Trzymam za Ciebie Halina kciuki i życze powodzenia!

stokrotka
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2015, 13:12

Re: Skuteczna terapia w rzucaniu palenia

Post autor: stokrotka » 29 sty 2015, 13:32

ja nie palę i nie miałam żadnego problemu z rzucaniem, bo nigdy nie zaczęłam :D to jest najlepszy sposób.

Pozdrawiam

Sylwiaa
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2017, 12:02
Kontakt:

Re: Skuteczna terapia w rzucaniu palenia

Post autor: Sylwiaa » 23 paź 2017, 12:14

Mi pomogły tabletki Desmoksan.

Sfalaa
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2017, 18:30
Kontakt:

Re: Skuteczna terapia w rzucaniu palenia

Post autor: Sfalaa » 29 paź 2017, 23:49

Desmoksan jest rzeczywiście niezły, ale trzeba przeprowadzić kurację do końca - inaczej głód nikotynowy cię pokona...


vythranu
Posty: 193367
Rejestracja: 03 lis 2020, 11:34

Re: Skuteczna terapia w rzucaniu palenia

Post autor: vythranu » 01 mar 2021, 8:57

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

vythranu
Posty: 193367
Rejestracja: 03 lis 2020, 11:34

Re: Skuteczna terapia w rzucaniu palenia

Post autor: vythranu » 03 sie 2021, 2:22


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: vythranu i 19 gości